تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت رایان دل : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر مانیتور دل

تعمیر مانیتور دل

شرکت رایان دل نماینده رسمی دل در ایران

تعمیرات مانیتور دل

تعمیرات مانیتور دل، از آن دسته خدمات ترمیمی است که مهارت و تخصص خاص خود را می طلبد. نمایندگی رسمی دل، ضمن توجه به حساسیت های موجود در مانیتور و بخش های آن، از تکنسین های بسیار مجربی در تعمیر این قطعه استفاده می کند. ضمن اینکه برای هرچه بهتر ارائه دادن خدمات مذکور، واحد تعمیرات به پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا در زمینه ی تعمیرات مانیتور دل مجهز شده است. کاربران تلویزیون و به خصوص مدل های جدیدتر این محصول، باید اطلاعات جامعی در خصوص انواع مشکلات این دستگاه داشته باشند. ما در این مطلب، به ارائه ی نکات کاربردی در مورد تعمیرات مانیتور دل می پردازیم.

قطعه ی اصلی در تعمیر مانیتور دل

به عنوان اصلی ترین قطعه در تعمیرات مانیتور دل، باید به پنل این بخش اشاره نمود. این قطعه، ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکل شده و باعث بروز اختلالاتی در عملکرد مانیتور گردد. نکته ی حائز اهمیت در این خصوص، گرانبها بودن پنل است. به عبارت دیگر، پنل به عنوان پربها ترین قطعه در انواع تلویزیون شناخته شده و بیشتر بار ارزش دستگاه بر دوش این قطعه می باشد. همچنین از آنجا که تاثیرگذارترین بخش مانیتور نیز همین پنل است، در تعمیرات مانیتور اهمیت ویژه ای دارد. توجه داشته باشید که ترمیم و یا تعویض پنل در فرآیند تعمیرات مانیتور دل، نیازمند مهارت بسیار بالایی بوده و به هیچ عنوان نباید توسط افراد مبتدی انجام گردد.

تعمیرات مانیتور دل در محل

آسیب های مورد توجه در تعمیرات مانیتور دل

از آنجا که مهم ترین قطعه ی مانیتور، پنل آن می باشد، آسیب های آن نیز بیشتر مربوط به همین قطعه است. از این رو در توضیح آسیب های مورد توجه در تعمیرات مانیتور دل، به مواردی می پردازیم که ناشی از خرابی پنل هستند. این موارد عبارتند از:

شکستن ال سی دی مانیتور دل

یکی دیگر از مواردی که کاربر را ناچار به دریافت خدمات تعمیرات مانیتور دل  می کند، شکستن این قطعه به دلایلی همچون ضربه ی شدید است. البته در اغلب موارد، امکان ترمیم مانیتور وجود نداشته و نیاز به تعویض آن است. گفتنی است که این اتفاق، ارتباطی با پنل تلویزیون ندارد؛ اما در صورتی که شدت ضربه بسیار شدید بوده و شکستگی مانیتور عمیق باشد، ممکن است پنل دستگاه نیز دچار آسیب هایی شود.

عدم واکنش صحیح پنل

گاهی در مانیتور، شاهد این مشکل هستیم که تصاویر به حالت اسلوموشن نمایش داده می شود. در این حالت، هاله ای از تصویر قبلی در تصویر بعدی دیده می شود. به این اتفاق، کند شدن تصویر گفته می شود و دلیل آن، عدم واکنش صحیح پنل به اطلاعات وارد شده و نیز عدم توانایی این قطعه در پاسخگویی به پیکسل ها می باشد. در این حالت نیز، باید از طریق تعویض پنل، اقدام به تعمیرات مانیتور دل شود.

آبخوردگی پنل

یکی از مواردی که به مانیتور آسیب جدی وارد می کند، آبخوردگی پنل است. البته آبخوردگی پنل بدان معنا نیست که آب روی مانیتور ریخته شده باشد؛ این اصطلاح، در توضیح نفوذ مایعات پاک کننده مانند شیشه شوی از فاصله بسیار کم بین قاب و صفحه نمایش مانیتور به کار برده می شود.

وقتی مشغول تمیز کردن دستگاه خود با این مایعات هستید، به علت اسپری کردن مستقیم آن روی صفحه ، این مایعات که معمولا رسانا هم هستند از پایین پنل وارد دستگاه می شوند. از آنجا که فلت های منتقل کننده ی اطلاعات تصویر، درست در زیر پنل تعبیه شده اند، ورود مایعات پاک کننده باعث اتصال پین های مختلف این فلت ها به هم می شوند. در نتیجه ی این فرآیند، پنل آسیب دیده و به تبع آن، نیاز به تعمیرات مانیتور دل در سریع ترین زمان ممکن خواهد بود.

علائم مهم در تعمیرات مانیتور دل

اگر هریک از مواردی را که در ادامه می آید، در تصویر مانیتور خود مشاهده کردید، نیاز به تعمیر مانیتور این دستگاه می باشد. علائم مهم در تعمیرات مانیتور دل شامل مواردی همچون: ایجاد خطوط رنگی عمودی، ایجاد نوارهای سفید و یا مشکی روی تصویر، تفاوت روشنایی در دو نیمه ی راست و چپ مانیتور ، خاموش شدن خود به خودی مانیتور ، خاموش شدن دستگاه و چشمک زدن چراغ استندبای و نیز، سیاه شدن و دو تایی شدن تصویر مانیتور … می گردند.

در صورت مشاهده ی هریک از این نشانه ها، در اسرع وقت با یک مرکز تعمیراتی معتبر تماس گرفته و درخواست تعمیرات مانیتور دل خود را داشته باشید.

واحد تعمیرات مانیتور دل

کلیه ی مراحل تعمیر مانیتور دل ، در نمایندگی این مرکز و در واحدی مجزا انجام می گردد. کارشناسان با تجربه ای در این واحد، با استفاده از ابزار پیشرفته، این قطعه را بررسی نموده و به صورت تخصصی تعمیر می نمایند.

 لازم به ذکر است که تکنسین های واحد تعمیرات مانیتور دل، کارشناسانی دوره دیده هستند که از سالها تجربه در زمینه ی تعمیرات انواع مانیتور بهره مند می باشند. این افراد، ضمن تسلط کامل بر قطعات داخلی و خارجی این دستگاه، قادر به انجام تعمیرات مانیتور دل در بالا ترین سطح کیفی می باشند.

تلفن نمایندگی دل : 45102-021

آدرس نمایندگی دل : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

نمایندگی رسمی دل در ایران , نمایندگی رسمی دل در تهران , نمایندگی رسمی تعمیرات دل , نمایندگی رسمی تعمیر دل , نمایندگی رسمی لپ تاپ دل , نمایندگی دل , نمایندگی رسمی فتوکپی دل , نمایندگی رسمی دستگاه کپی دل , نمایندگی رسمی تلویزیون دل ,  نمایندگی اصلی دل , نمایندگی اصلی محصولات دل , نمایندگی اصلی تعمیرات دل , نمایندگی اصلی تعمیر دل , نمایندگی اصلی لپ تاپ دل , نمایندگی اصلی فتوکپی دل , نمایندگی اصلی دستگاه کپی دل , نمایندگی اصلی تلویزیون دل , نمایندگی تعمیرات دل , نمایندگی تعمیرات محصولات دل ,  نمایندگی تعمیرات دل در ایران , نمایندگی تعمیرات دل در تهران , نمایندگی تعمیرات دل , نمایندگی  تعمیر دل , نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل , نمایندگی تعمیرات فتوکپی دل , نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی دل , نمایندگی تعمیرات تلویزیون دل , نمایندگی dell , نمایندگی اصلی dell , نمایندگی مجاز dell , نمایندگی انحصاری dell , نمایندگی تخصصی dell , نمایندگی رسمی dell , تعمیر سخت افزاری dell ,  نمایندگی dell در شهرستان ها , نمایندگی dell در شهرستانها , نمایندگی تعمیرات dell در شهرستان ها , نمایندگی تعمیرات dell در شهرستانها , آخرین مدل سرور دل , آخرین مدل سوئیچ دل , آخرین مدل لپ تاپ دل , آخرین مدل تبلت دل , آخرین مدل روتر دل  , آخرین مدل گوشی دل , آخرین مدل کارت شبکه دل , آخرین مدل مانیتور دل , آخرین مدل آل این وان دل , آخرین مدل desktop دل , نمایندگی لپ تاپ دل , نمایندگی نوت بوک دل , نمایندگی تبلت دل , نمایندگی سرور دل , نمایندگی سوئیچ دل , نمایندگی روتر دل , نمایندگی desktop دل , نمایندگی آل این وان دل , نمایندگی آلین وان دل , نمایندگی All In One دل , نمایندگی مانیتور دل  , نمایندگی فتوکپی دل , نمایندگی تعمیرات تخصصی دل

© 2018 Rayan Dell. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour